LUBUSKA HURTOWNIA KOMANDOR

 

ul. Zjednoczenia 102

65-120 Zielona Góra

godziny otwarcia:

Pon-Pt 8:00 - 16:00


E-mail: lhk@komandor.pl

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do nowo otwartego oddziału HURTOWNI KOMANDOR w Zielonej Górze.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie materiały niezbędne do wykonania mebli, zabudowy wnękowej, garderoby oraz wykończenia wnętrz. Obsługujemy zarówno odbiorców hurtowych jak i detalicznych - począwszy od dużych zakładów produkcyjnych, poprzez studia kuchenne i stolarskie punkty usługowe aż po drobnych majsterkowiczów.
Gwarantujemy wysoką jakość oraz korzystną cenę oferowanych produktów. W uzupełnieniu szerokiej oferty handlowej świadczymy profesjonalne usługi stolarskie i transportowe, zapewniamy stałą opiekę handlowców oraz najlepszy serwis. Naszą dewizą jest fachowa i kompleksowa obsługa każdego Klienta.


Znajdziecie nas Państwo w Zielonej Górze przy ul. Zjednoczenia 102.


Zapraszamy do kontaktu osobistego, jak i telefonicznego: 697 801 689 oraz mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Zespół Lubuskiej Hurtowni Komandor

 PŁYTY MEBLOWE BLATY MEBLOWE FRONTY I FORMATKI AKRYLOWESZKŁO SYSTEMY DRZWI PRZESUWNYCH FRONTY OPALGRAFIKA NA SZKLE AKCESORIA I OKUCIA MEBLOWE USŁUGIFRONTY RAMIAKOWE MASKOWNICE GRZEJNIKOWE Panele proFORM

 
GTV
Hettich

Polityka cookies Copyrights 2012 Hurtownia Komandor. www.hurtownia.komandor.pl design by apayo.pl