Hurtownia płyty meblowej Katowice
Menu


Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !

Nowoczesna technologia bezpoinowego oklejania
Tylko w Śląskiej HK

Śląska Hurtownia Komandor poszerzyła swój park maszynowy o wysokiej jakości maszynę firmy Homag – Kal210 wraz z agregatem AirTec. Inwestycji ta dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym podniesie standard oklejania produktów meblowych na jeszcze wyższy poziom. Dodatkowy agregat z zastosowaną technologią Airtec, która do tej pory dostępna była tylko w segmencie Super Premium, umożliwi beznitkowe oklejanie dla tworzonych produktów.
Więcej >>


NIEZAPOMINAJKA - nowość w ofercie szkła lakierowanego

Niezapominajka to już 26 kolor w kolekcji szkła lakierowanego Colorimo. Aby zachęcić do zapoznania się z nim - tylko do 18 grudnia na wszystkie zamówienia zarówno w całych taflach jak i na formatki otrzymają Państwo 15% rabatu.

Aby zapoznać się z pełną ofertą szkła oraz usługami obróbki szkła zapraszamy do kontaktu z działem handlowym pod numerem telefonu (32) 730 19 25 lub adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub na www.hurtownia.komandor.pl/szklo
Poszerzamy ofertę akcesoriów meblowych

Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła na stan magazynowy nową kolekcję uchwytów, gałek oraz wieszaków firmy Domino. Produkty marki Domino wyróżniają się funkcjonalnością, ergonomią oraz wygodą stosowania przy jednoczesnej dbałości o wysokie walory wizualne. Bogata linia pozwala dobrać odpowiedni model do najbardziej wyszukanych mebli, właściwie je uzupełniając oraz stając się ich ozdobą. W kolekcji znajdziemy produkty stylowe od klasycznie eleganckich po nowoczesne i modernistyczne.

Wszystkie produkty marki Domino oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Pełny katalog wraz z cenami hurtowymi pod linkiem: <katalog>Wielka wyprzedaż w Hurtowni Komandor !!!

Śląska Hurtownia Komandor prowadzi akcję wyprzedaży ostatnich sztuk elementów meblowych takich jak: systemy drzwi przesuwnych, maty bambusowe i rattanowe, grafika na szkle, gotowe półki 28 mm - pełna lista wraz z cenami sprzedaży w dalszej części informacji. W przypadku zainteresowania prosimy każdorazowo o kontakt z działem handlowym z Panią Sylwią Palarczyk (32) 730 19 25 w celu potwierdzenia ilości na stanie - oferta ważna do wyczerpania oferty.

Najnowsza kolekcja dębów synchronicznych SYMFONIA !!!

Hurtownia Komandor wprowadza do swojej oferty magazynowej 3 najnowsze dekory z kolekcji SYMFONIA firmy Kronopol w grubości 10/18mm. Kolory te są dostępne w stałej sprzedaży już od 10 lipca 2014.Akryl dwustronny 10 i 18 mm już w ofercie !!!

Od czerwca 2014 roku Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła na stan magazynowy 5 kolorów dwustronnej płyty akrylowej grubości 10 i 18 mm w bardzo atrakcyjnej cenie.

Biały 50251 Czerwony 53265 Czarny 56206 Metalic 58217 Wanilia 55325


W ofercie na zamówienie - dostępne do 2 tygodni, znajdują się również inne kolory


Nowe kolory szkła lakierowanego
Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła do swojej oferty dwa nowe kolory szkła lakierowanego Colorimo firmy Mochnik.


Dzień Techniczny Hettich
Cały zespół Śląskiej Hurtowni Komandor chciałby podziękować wszystkim klientom, którzy odwiedzili nas w środę - 2 kwietnia - podczas Dnia Technicznego z firmą Hettich. Podczas imprezy kilkudziesięciu przedstawicieli firm stolarskich z całego województwa śląskiego mogło porozmawiać z przedstawicielami firmy Hettich na temat ich produktów. W trakcie imprezy rozdane zostały vouchery upoważniające do odbioru najnowszego katalogu Hettich, którego druk przewidziany jest na przełom kwietnia i maja.


Profesjonalna Obróbka Szkła
Od stycznia 2014 roku Śląska Hurtownia Komandor rozbudowała swój park maszynowy o 2 nowoczesne maszyny dedykowane do obróbki szkła.

 


Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken HLT ProForm
Wiech