Hurtownia płyty meblowej Katowice
MenuKomandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !
AKTUALNOŚCI

Mediolańskie trendy już w ofercie Śląskiej HK!!!

Analizując światowe trendy podczas wizyty na  Międzynarodowych Targach iSaloni 2016 w Mediolanie, które od lat wyznaczają najnowocześniejsze trendy wzornicze postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę magazynową o pudrowe pastele. Przygaszony Błękit Gołębi, Rozbielony Błękit Lodowy, standardowe już szarości świetnie prezentują się w towarzystwie naturalnego drewna. Dodatkowo piękno dekorów podkreśla ich matowa struktura.
6 edycja Drzwi Otwartych Śląskiej Hurtowni Komandor już za nami

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za tak liczny udział w tym wydarzeniu, które odbyło się w czwartek 09.06.2016r. Mamy nadzieję, że spędzili Państwo miło czas, a nasi Wystawcy szczegółowo i wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie Państwa pytania.Liczymy, że zaowocuje to stałą i satysfakcjonującą współpracą ze Śląską Hurtownią Komandor.
PROMOCJA !!!

Przy zamówieniu frontów akrylowych i ramowych otrzymasz
10% rabatu na zakup zawiasów,
a dodatkowo wiercenie pod puszkę
wykonamy dla Ciebie GRATIS

Nowości w ofercie blatów roboczych

Blaty z prostymi krawędziami ( mod.100/1,5) są nowością w naszym asortymencie blatów roboczych. Feelwood — nowa powierzchnia, której struktura odpowiada rysunkowi drewna, odtwarza wizualne i dotykowe odczucie drewna. Synchroniczne struktury Feelwood Rift ST37 i Feelwood Nature ST28 stwarzają wrażenie autentyczności dzięki dokładnemu dopasowaniu struktury do dekoru. Do wszystkich dekorów Feelwood są dostępne dopasowane obrzeża z efektem rdzenia drewna. Dzięki temu możliwe jest odtworzenie wyglądu tarcicy i podkreślenie efektu naturalnego drewna.

Dodatkowo informujemy, że wprowadziliśmy na stan magazynowe kolejne dekorów blatów roboczych EGGER w szerokości 920 mm


Szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT - tylko w Śląskiej Hurtowni Komandor

Tylko w Śląskiej Hurtowni Komandor szkło ornamentowe SGG MASTER-SOFT dostępne w sprzedaży w pełnych taflach 2550 x 900 mm oraz jako formatki na wymiar - w kolorze czarnym lub białym. Szkło SGG MASTER-SOFT zostało docenione w konkursie Red Dot Award otrzymując najwyższe wyróżnienie: Product Design 2015 Best of the Best.


Fronty Ramiakowe w ofercie Hurtowni Komandor

Informujemy, że w ofercie Hurtowni Komandor znajdują się wysokiej jakości fronty ramiakowe, które wykonujemy z płyty wiórowej laminowanej 18 mm, wewnętrzny filunek z płyty wiórowej laminowanej 10 mm.

Dąb Bardolino Naturalny 18 mm 25 % taniej !!!

Dekor H1145 ST10 Dąb Bardolino naturalny jest jednym z najczęściej wybieranych dekorów z oferty firmy Egger. Struktura ST10, która jest charakterystyczna dla powierzchni naturalnych oraz dla rustykalnych dekorów, nie może być już bardziej autentyczna. Struktura ta pasuje idealnie dla reprodukcji masywnego drewna.


Nowoczesna technologia bezspoinowego oklejania
Tylko w Śląskiej HK

Śląska Hurtownia Komandor poszerzyła swój park maszynowy o wysokiej jakości maszynę firmy Homag – Kal210 wraz z agregatem AirTec. Inwestycji ta dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym podniesie standard oklejania produktów meblowych na jeszcze wyższy poziom. Dodatkowy agregat z zastosowaną technologią Airtec, która do tej pory dostępna była tylko w segmencie Super Premium, umożliwi beznitkowe oklejanie dla tworzonych produktów.
 Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken
ProForm
Wiech