Hurtownia płyty meblowej Katowice


Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !

Poszerzamy ofertę akcesoriów meblowych

Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła na stan magazynowy nową kolekcję uchwytów, gałek oraz wieszaków firmy Domino. Produkty marki Domino wyróżniają się funkcjonalnością, ergonomią oraz wygodą stosowania przy jednoczesnej dbałości o wysokie walory wizualne. Bogata linia pozwala dobrać odpowiedni model do najbardziej wyszukanych mebli, właściwie je uzupełniając oraz stając się ich ozdobą. W kolekcji znajdziemy produkty stylowe od klasycznie eleganckich po nowoczesne i modernistyczne.

Wszystkie produkty marki Domino oferujemy w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Pełny katalog wraz z cenami hurtowymi pod linkiem: <katalog>Wielka wyprzedaż w Hurtowni Komandor !!!

Śląska Hurtownia Komandor prowadzi akcję wyprzedaży ostatnich sztuk elementów meblowych takich jak: systemy drzwi przesuwnych, maty bambusowe i rattanowe, grafika na szkle, gotowe półki 28 mm - pełna lista wraz z cenami sprzedaży w dalszej części informacji. W przypadku zainteresowania prosimy każdorazowo o kontakt z działem handlowym z Panią Sylwią Palarczyk (32) 730 19 25 w celu potwierdzenia ilości na stanie - oferta ważna do wyczerpania oferty.

Najnowsza kolekcja dębów synchronicznych SYMFONIA !!!

Hurtownia Komandor wprowadza do swojej oferty magazynowej 3 najnowsze dekory z kolekcji SYMFONIA firmy Kronopol w grubości 10/18mm. Kolory te są dostępne w stałej sprzedaży już od 10 lipca 2014.Akryl dwustronny 10 i 18 mm już w ofercie !!!

Od czerwca 2014 roku Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła na stan magazynowy 5 kolorów dwustronnej płyty akrylowej grubości 10 i 18 mm w bardzo atrakcyjnej cenie.

Biały 50251 Czerwony 53265 Czarny 56206 Metalic 58217 Wanilia 55325


W ofercie na zamówienie - dostępne do 2 tygodni, znajdują się również inne kolory


Nowe kolory szkła lakierowanego
Śląska Hurtownia Komandor wprowadziła do swojej oferty dwa nowe kolory szkła lakierowanego Colorimo firmy Mochnik.


Dzień Techniczny Hettich
Cały zespół Śląskiej Hurtowni Komandor chciałby podziękować wszystkim klientom, którzy odwiedzili nas w środę - 2 kwietnia - podczas Dnia Technicznego z firmą Hettich. Podczas imprezy kilkudziesięciu przedstawicieli firm stolarskich z całego województwa śląskiego mogło porozmawiać z przedstawicielami firmy Hettich na temat ich produktów. W trakcie imprezy rozdane zostały vouchery upoważniające do odbioru najnowszego katalogu Hettich, którego druk przewidziany jest na przełom kwietnia i maja.


Profesjonalna Obróbka Szkła
Od stycznia 2014 roku Śląska Hurtownia Komandor rozbudowała swój park maszynowy o 2 nowoczesne maszyny dedykowane do obróbki szkła.

 
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken HLT ProForm
Wiech

Polityka cookies Copyrights 2012 -

Śląska Hurtownia Komandor


Ogólnopolska sieć hurtowni materiałów i akcesoriów meblowych. Oferujemy bogaty wybór produktów oraz świadczymy kompleksowe usługi stolarskie. Oferta hurtowni Komandor to odpowiedź na potrzeby klientów każdego kalibru, zarówno dużych zakładów pracy, jak i mniejszych prywatnych przedsiębiorców. Hurtownia płyty meblowej Katowice prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, do której należą między innymi: płyta meblowa Katowice, egger Katowice, akcesoria meblowe Katowice, blaty kuchenne Katowice, fronty kuchenne Katowice, Kronopol Katowice, płyty laminowane Katowice, usługi stolarskie Katowice, czy systemy drzwi przesuwnych.
design by apayo.pl