Hurtownia płyty meblowej Katowice


Komandor Katowice

ul. Transportowców 35
40-403 Katowice
Godz. otwarcia:
Pon-Pt: 7:00-16:00

Tel. 32 730 19 25
Tel. 32 730 19 47
Tel. kom. 601 867 074

Zapraszamy !

Systemy drzwi przesuwnych


Systemy drzwi przesuwnychFirma Komandor oferuje kompleksowe systemy drzwi przesuwnych dla firm i klientów indywidualnych. Autorskie rozwiązania firmy Komandor są rozwijane i montowane od lat w krajach całej Europy i świata. Kompletne rozwiązania drzwi przesuwnych, gwarantują niezawodne i komfortowe działanie bez względu na obciążenia i gabaryty montowanych elementów. Świadczymy dla Państwa profesjonalne doradztwo przy wyborze najbardziej odpowiedniego do potrzeb systemu drzwi przesuwnych oraz możliwe opcje wyboru, które spełnią Państwa oczekiwania.

Realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych i firm na terenie Śląska. Gwarantujemy najwyższą jakość, ciekawe wzornictwo i oryginalny design projektów, które staną się prawdziwą ozdobą w domu lub biurze. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą systemów drzwi przesuwnych oraz odwiedzenie hurtowni Komandor w celu zapoznania się z możliwościami naszych rozwiązań.Szczegóły oferty znajdą Państwo tutaj >>


 
Hurtownia płyty meblowej Katowice
Egger Katowice Hettich Dollken HLT ProForm
Wiech

Polityka cookies Copyrights 2012 -

Śląska Hurtownia Komandor


Ogólnopolska sieć hurtowni materiałów i akcesoriów meblowych. Oferujemy bogaty wybór produktów oraz świadczymy kompleksowe usługi stolarskie. Oferta hurtowni Komandor to odpowiedź na potrzeby klientów każdego kalibru, zarówno dużych zakładów pracy, jak i mniejszych prywatnych przedsiębiorców. Hurtownia płyty meblowej Katowice prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, do której należą między innymi: płyta meblowa Katowice, egger Katowice, akcesoria meblowe Katowice, blaty kuchenne Katowice, fronty kuchenne Katowice, Kronopol Katowice, płyty laminowane Katowice, usługi stolarskie Katowice, czy systemy drzwi przesuwnych.
design by apayo.pl